📦 ارسال رایگان سفارش‌های بالای ۲۰۰ هزار تومان

قوانین و رویه‌های بازگشت کالکشن کیس‌های سیلیکونی

ما برندی هستیم که نیازهای مشتری را اولویت اول خود می‌دانیم و هر روز تلاش می‌کنیم تا تمام محصولات‌مان را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم، تا اینگونه تجربه‌ای لذت‌بخش و بی‌دغدغه برای‌تان فراهم کنیم. با اینحال گاهی اوقات ممکن است اتفاقاتی پیش‌بینی نشده رخ دهد. اگر محصولی که به‌دست شما رسیده ایرادی دارد، تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا مشکل را برطرف کنیم و دغدغه‌ای برای‌تان ایجاد نشود.

اگر محصولی را می‌خواهید بازگردانید، لطفا از آن عکس گرفته و به همراه توضیحات برای پشتیبانی واتساپ ترندی به شماره تلفن ۰۹۹۹۹۸۷۸۱۲۴ ارسال کنید.

ضمانت بازگشت قطعی 7 روزه با رعایت نکات زیر:

 • اگر کالا پلمپ باشد، پلمپ/وکیوم آن باز نشده باشد و در صورتی که کالا ایراد دارد، دیگر از آن استفاده نشده باشد. بسته‌بندی کادویی یا کرافتی کیس‌ها شامل این بند نمی‌شود.
 • جعبه و بسته بندی اصلی آن بدون آسيب و نوشته ای بر روی‌اش بازگشت يابد. بسته‌بندی کادویی یا کرافتی کیس‌ها، بسته‌بندی اصلی کالا محسوب نمی‌شود.
 • كالای خريداری شده همراه با کلیه لوازم و تجهیزات مربوطه و گیفت همراه آن بازگشت يابد.
 • حتما برچسب شناسايی محصول “ترندی” روی بسته‌بندی كالای خريداری شده باقی مانده باشد. از کندن این برچسب از روی بسته‌بندی و یا دور انداختن آن خودداری کنید.

نکته مهم:

هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه/بسته بندی اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استرداد کالا را سلب خواهد نمود.

 

ضمانت تعویض 6 ماهه اصالت و کیفیت

موارد مشمول ضمانت تعویض 6 ماهه:

 • تغییر رنگ و شکل کیس سیلیکونی در زمان استفاده
 • ترک خوردن و شکستن کیس سیلیکونی در زمان استفاده
 • پوسته پوسته شدن سطح کیس سیلیکونی در زمان استفاده

مواردی که شامل گارانتی نمی‌شود:

 • تغییر رنگ در اثر استفاده از مواد شیمیایی نظیر انواع اسید و حلال رنگ به جز الکل
 • قرار گرفتن در معرض حرارت مستقیم آتش و خراش توسط اجسام تیز و برنده

نکات مهم:

 1. برچسب شناسايی محصول “ترندی” روی بسته‌بندی كالای خريداری شده، به منزله گارانتی 6 ماهه است. از دور انداختن این برچسب و جعبه اصلی کالای خریداری شده در مدت زمان ۶ماهه‌ی گارانتی خودداری کنید.
 2. کیس بازگردانده شده را فقط با کیس مشابه (از نظر رنگ و مدل گوشی) می‌توانید تعویض کنید. به‌طور مثال، اگر کیس سیلیکونی آیفون ۱۳ پرو رنگ لمون یلو را جهت تعویض به ترندی بازگرداندید، در صورت تایید مرجوعی، کیس سیلیکونی آیفون ۱۳ پرو رنگ لمون یلو نو برای شما ارسال می گردد. از آنجایی که کیس‌های ترندی به‌صورت کالکشن‌بندی شده هستند، پیش از ثبت درخواست برای تعویض، از موجود بودن رنگ و مدل کیس خود روی وبسایت ترندی مطمئن شوید.

پس از تایید مرجوعی کالا توسط کارشناسان خدمات مشتریان ترندی، کالا تعویض می‌گردد. هزینه ارسال کالا به ترندی با پست، در صورت وجود ایراد فنی در کالا به عهده ترندی است، و در غیر اینصورت به عهده‌ی مشتری است.

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش ترندی هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه، هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.